Вівторок, 06 грудня 2016
дніпро

Збір у Туреччині наша команда завершила перемогами над данським клубом “з турецьким корінням” “Ватанспор” 4:2 та казахським “Кайсаром” 1:0, але перед цим мінімально поступилася харківському “Геліосу” 0:1.

У матчі з харків’янами, які перед весняною частиною чемпіонату посідають 4-ту сходинку турнірної таблиці, поступаючись “Черкаському Дніпру” лише за додатковими показниками, підопічні Ігоря Столовицького контролювали хід поєдинку, проте їхня єдина груба помилка в обороні обернулася поразкою. На 49-ій хвилині Сергій Кравченко замкнув дальню стійку під час розіграшу стандарту.

У свою чергу черкащани не реалізували низку гольових моментів біля воріт свого опонента. Дальніх пострілів завдавали Ярослав Ямполь, Олександр Сафонов та Олег Синьогуб. Удар Олександра

Батальського парирував голкіпер «Геліоса». Небезпечними були розіграші кутових біля воріт харків'ян.

У матчі з “Ватанспором” рахунок було відкрито вже на 11-ій хвилині, коли Олександр Батальський, зігравши на випередження після подачі Юрія Бушмана з лівого флангу, головою увігнав м’яча у ближню «дев’ятку». Фактично миттєво відігрався суперник – Фатіх Джейлан ударом з району кутового прапорця забив фантастичний гол у ближній кут воріт.

На 35-ій хвилині під час швидкої контратаки «Ватанспору» Джейлан оформив дубль у звітному поєдинку. Проте на перерву команди пішли за нічийного рахунку: Юрій Бушман чітко реалізував одинадцятиметровий удар за фол проти Максима Лісового.

У заключний відрізок ігрового часу «Черкаський Дніпро» двічі вразив ворота свого опонента. Спочатку Руслан Качур замкнув фланговий простріл Володимира Шопіна, а потім Ігор Мединський, обігравши один в один голкіпера данців, викотив шкіряну кулю під удар Леванові Кошадзе.

У заключному спарингу на навчально-тренувальному зборі у Туреччині дніпряни з мінімальним рахунком переграли представника Першої ліги Казахстану “Кайсар” 1:0
Єдиний м’яч у ворота команди із Кизилорди в середині першого тайму забив Руслан Качур.13 березня черкаські футболісти після 10-денного збору в Анталії повернулися додому.