Субота, 22 жовтня 2016
136 депутатських запитів подали за весь час роботи 8 скликання мажоритарники від Черкащини

136 депутатських запитів подали за весь час роботи 8 скликання мажоритарники від Черкащини, - повідомляє громадянська мережа „Опора“.

Депутатський запит – це вимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.
Президент України, керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, до яких звернуто запит, зобов'язані повідомити народного депутата, групу народних депутатів, комітет Верховної Ради України у письмовій формі про результати розгляду його (їх) запиту у 15-денний строк з дня його одержання.

Наприклад, у лютому цього року член фракції „Блок Петра Порошенка“, депутат-мажоритарник від 194-го округу Олег Петренко подав у Міністерство оборони України та до Ради національної безпеки і оборони депутатський запит щодо забезпечення гарантіями соціального захисту бійців 53-ї окремої механізованої бригади, а також учасників добровольчих батальйонів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в зоні АТО. А в Міністерство екології та природних ресурсів України, Державну екологічну інспекцію, Прокуратуру Черкаської області та до Черкаської обласної державної адміністрації подав запит щодо проведення перевірки законності забудов прибережної зони Дніпра та Кременчуцького водосховища.

Член партії та фракції „Блок Петра Порошенка“, мажоритарник від 197-го округу Владислав Голуб направив у Кабмін, Міністерство фінансів України та Міністерство інфраструктури депутатський запит щодо виділення коштів з Державного бюджету України на проведення ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування у Золотоніському району, Черкаської області.

Депутатський запит щодо фінансування видатків на утримання Національного історико-культурного заповідника «Холодний Яр» подав до Кабінету Міністрів України та до Державного агентства автомобільних доріг позафракційний депутат-мажоритарник від 198-го округу Сергій Рудик. А ще нардеп направив запит та до Державного агентства автомобільних доріг позафракційний депутат-мажоритарник від 198-го округу Сергій Рудик. А ще нардеп направив запит міністерству енергетики та вугільної промисловості.

Депутатський запит щодо питань перерахунку пенсії відповідно до постанов суду направив Кабінету Міністрів член депутатської групи „Партія „Відродження“, мажоритарник від 199-го округу Валентин Ничипоренко. Його колега по депутатській групі, депутат-мажоритарник від 200-го округу Антон Яценко направив до Кабміну депутатський запит щодо забезпечення повного, об'єктивного та всебічного розслідування фактів замаху на вбивство та умисного пошкодження майна правозахисника Федура Андрія Анатолійовича.

Загалом же, правом депутатського запиту найчастіше користується Сергій Рудик. Він усього подав 56 запитів. 34 подав Владислав Голуб. Члени депутатської групи „Партія „Відродження“, депутат-мажоритарник від 199-го округу Геннадій Бобов подав лише три запити. Його „одногрупник“, мажоритарник від 195-го округу Володимир Зубик не подав жодного. До прикладу, позафракційний „свободівець“, мажоритарник від 215-го округу Андрій Іллєнко подав за час роботи 8 скликання Верховної Ради 179 запитів.

Найбільше запитів – 61 - черкаські мажоритарники направили керівникам міністерств і відомств. 45 – Кабінету Міністрів України. Президенту не направили жодного запиту.

— Щоб направити запит Президенту треба аби його спочатку підтримали голосуванням 150 депутатів, а потім ще за його направлення проголосували 226. Тому це неможливо зробити, ? пояснює Владислав Голуб. — Є декілька причин, проте головна – явка депутатів по п’ятницях. Якщо 150 голосів ще можна зібрати, то 226 – нереально. Для решти запитів достатньо аби головуючий зачитав їх у залі Верховної Ради України.

Новини

Нелегитимная Госдума РФ пригласит на свое заседание террористов

20 жовтня, 2016

Порошенко не потиснув руки Путіна у Берліні

19 жовтня, 2016

СБУ поймала админа сепаратистских групп в соцсетях (Видео)

19 жовтня, 2016

Группа INFORMNAPALM нашла подтверждение переброса спецназа РФ под Мариуполь

10 жовтня, 2016

СБУ затримала російського шпигуна

10 жовтня, 2016

Новый "распятый мальчик": сеть взорвало видео с безумным рассказом боевика ДНР

10 жовтня, 2016

Українські війська залишаються у Станиці Луганській

09 жовтня, 2016

Долги отдавали кровью: на Донбассе должников казино вербовали в боевики. ВИДЕО

07 жовтня, 2016

РФ перебрасывает "Искандеры" в Калиниград

07 жовтня, 2016

Террористы "ДНР" на Донбассе уничтожили украинскую "скорую". Опубликованы фото

06 жовтня, 2016

По всему Крыму раздается гимн Украины

06 жовтня, 2016

Російський консул проігнорував виклик до МЗС у справі Сущенка

06 жовтня, 2016

Азарова пригласили на российское ТВ в качестве эксперта по языку

03 жовтня, 2016

Военная прокуратура рассказала, какие войска РФ захватывали Крым

02 жовтня, 2016

Популярне

Останні статті

Члены незаконного объединения не признают полномочий государственных органов власти Украины

СБУ разоблачила очередную сепаратистскую "республику" на Черниговщине (Фото)

20 жовтня, 2016
кошелек

Украинцы платят больше налогов, чем получают зарплаты

20 жовтня, 2016
нормандська четвірка

Порошенко: На Донбас введуть збройну місію ОБСЄ

20 жовтня, 2016
Петро Порошенко.

Порошенко: Альтернативи "Нормандському формату" не існує

20 жовтня, 2016
Порошенко залишив зустріч нормандської четвірки

Порошенко залишив зустріч нормандської четвірки

20 жовтня, 2016
Надежда Савченко

Пашинский инициирует проверку СБУ контактов Савченко с представителями ОРДЛО

19 жовтня, 2016
Владислав Сурков

Кто из друзей Путина возрадовался убийству Моторолы

19 жовтня, 2016
нормандська четвірка

У Берліні розпочалася зустріч лідерів "нормандської четвірки"

19 жовтня, 2016
зустріч

У Берліні розпочалася зустріч Порошенка, Меркель і Олланда

19 жовтня, 2016
Похороны террориста Моторолы

Похороны Моторолы как развлечение для плебса

19 жовтня, 2016
Виктория Ляшенко

Осторожно: мы теряем костную ткань

19 жовтня, 2016
лампочка

Как платить за свет в 1,5 раза меньше: когда вырастут тарифы и как с ними жить

17 жовтня, 2016
Есть подозрение, что путинская Россия уже "продает" ДНР-ЛНР. Фото: Новое время

Россия уже торгуется, как подороже продать ДНР-ЛНР

10 жовтня, 2016