П'ятниця, 23 березня 2018
136 депутатських запитів подали за весь час роботи 8 скликання мажоритарники від Черкащини

136 депутатських запитів подали за весь час роботи 8 скликання мажоритарники від Черкащини, - повідомляє громадянська мережа „Опора“.

Депутатський запит – це вимога народного депутата, народних депутатів чи комітету Верховної Ради України, яка заявляється на сесії Верховної Ради України до Президента України, до органів Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України, до керівників інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а також до керівників підприємств, установ і організацій, розташованих на території України, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, дати офіційну відповідь з питань, віднесених до їх компетенції.
Президент України, керівники органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, до яких звернуто запит, зобов'язані повідомити народного депутата, групу народних депутатів, комітет Верховної Ради України у письмовій формі про результати розгляду його (їх) запиту у 15-денний строк з дня його одержання.

Наприклад, у лютому цього року член фракції „Блок Петра Порошенка“, депутат-мажоритарник від 194-го округу Олег Петренко подав у Міністерство оборони України та до Ради національної безпеки і оборони депутатський запит щодо забезпечення гарантіями соціального захисту бійців 53-ї окремої механізованої бригади, а також учасників добровольчих батальйонів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в зоні АТО. А в Міністерство екології та природних ресурсів України, Державну екологічну інспекцію, Прокуратуру Черкаської області та до Черкаської обласної державної адміністрації подав запит щодо проведення перевірки законності забудов прибережної зони Дніпра та Кременчуцького водосховища.

Член партії та фракції „Блок Петра Порошенка“, мажоритарник від 197-го округу Владислав Голуб направив у Кабмін, Міністерство фінансів України та Міністерство інфраструктури депутатський запит щодо виділення коштів з Державного бюджету України на проведення ремонтних робіт автомобільних доріг загального користування у Золотоніському району, Черкаської області.

Депутатський запит щодо фінансування видатків на утримання Національного історико-культурного заповідника «Холодний Яр» подав до Кабінету Міністрів України та до Державного агентства автомобільних доріг позафракційний депутат-мажоритарник від 198-го округу Сергій Рудик. А ще нардеп направив запит та до Державного агентства автомобільних доріг позафракційний депутат-мажоритарник від 198-го округу Сергій Рудик. А ще нардеп направив запит міністерству енергетики та вугільної промисловості.

Депутатський запит щодо питань перерахунку пенсії відповідно до постанов суду направив Кабінету Міністрів член депутатської групи „Партія „Відродження“, мажоритарник від 199-го округу Валентин Ничипоренко. Його колега по депутатській групі, депутат-мажоритарник від 200-го округу Антон Яценко направив до Кабміну депутатський запит щодо забезпечення повного, об'єктивного та всебічного розслідування фактів замаху на вбивство та умисного пошкодження майна правозахисника Федура Андрія Анатолійовича.

Загалом же, правом депутатського запиту найчастіше користується Сергій Рудик. Він усього подав 56 запитів. 34 подав Владислав Голуб. Члени депутатської групи „Партія „Відродження“, депутат-мажоритарник від 199-го округу Геннадій Бобов подав лише три запити. Його „одногрупник“, мажоритарник від 195-го округу Володимир Зубик не подав жодного. До прикладу, позафракційний „свободівець“, мажоритарник від 215-го округу Андрій Іллєнко подав за час роботи 8 скликання Верховної Ради 179 запитів.

Найбільше запитів – 61 - черкаські мажоритарники направили керівникам міністерств і відомств. 45 – Кабінету Міністрів України. Президенту не направили жодного запиту.

— Щоб направити запит Президенту треба аби його спочатку підтримали голосуванням 150 депутатів, а потім ще за його направлення проголосували 226. Тому це неможливо зробити, ? пояснює Владислав Голуб. — Є декілька причин, проте головна – явка депутатів по п’ятницях. Якщо 150 голосів ще можна зібрати, то 226 – нереально. Для решти запитів достатньо аби головуючий зачитав їх у залі Верховної Ради України.

Новини

Виталий Портников: Это была не драка. Это был неверный расчет.

15 листопада, 2016

В мире только 8 человек богаче нардепа Мельничука

30 жовтня, 2016

Казанский: в "ЛНР" 2 года воевали за зарплаты в 5 раз меньше, чем при "фашистах"

29 жовтня, 2016

Горбатюк: Генпрокуратура готовится выдвинуть новые обвинения экс-министру Лукаш

29 жовтня, 2016

Боевик "ДНР": Убитых россиян даже не хоронили

29 жовтня, 2016

Окупанти зазнали значних втрат під Авдієвкою

28 жовтня, 2016

РФ розмістила в Криму ракетний комплекс «Калібр», що може вразити будь-який об'єкт України – ГУР

28 жовтня, 2016

Нелегитимная Госдума РФ пригласит на свое заседание террористов

20 жовтня, 2016

Порошенко не потиснув руки Путіна у Берліні

19 жовтня, 2016

СБУ поймала админа сепаратистских групп в соцсетях (Видео)

19 жовтня, 2016

Группа INFORMNAPALM нашла подтверждение переброса спецназа РФ под Мариуполь

10 жовтня, 2016

СБУ затримала російського шпигуна

10 жовтня, 2016

Новый "распятый мальчик": сеть взорвало видео с безумным рассказом боевика ДНР

10 жовтня, 2016

Українські війська залишаються у Станиці Луганській

09 жовтня, 2016

Популярне

Останні статті

kalashnik_300

Таємниці „Тетрагону“

22 вересня, 2017
polishuk

Спадковість важливо контролювати

21 серпня, 2017
Виталий Портников

Виталий Портников: мне не жаль Константина Аркадьевича Райкина и я не считаю, что его вопль о помощи стоит хоть какого-то серьезного внимания

30 жовтня, 2016
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко

Мер Черкас задекларував 7 авто при 26 тисячах гривень доходів

30 жовтня, 2016
Грынив

БПП предлагает ограничить доступ к электронным декларациям чиновников

29 жовтня, 2016
Артемий Троицкий

Артемий Троицкий: "герой из моторолы – как из говна пуля. И внешне жутковатый тип, и по деяниям – давно должен был на сковородке в аду жариться. Тем не менее, на безрыбье, как говорится, и жопа – соловей"

29 жовтня, 2016
Борис Акунин

Борис Акунин: Владимир Путин оказался менее умным человеком, чем я думал

29 жовтня, 2016
Россия не была переизбрана в Совет ООН по правам человека

Россия не переизбрана в Совет ООН по правам человека из-за военных преступлений в Сирии

28 жовтня, 2016
Путин - продукт пропаганды.

Чем Путин отличается от Гитлера

27 жовтня, 2016
Рінат Ахметов

Топ-10 найбагатших українців. Інфографіка

27 жовтня, 2016
"Фабрика тролів" у Санкт-Петербурзі

У Санкт-Петербурзі "фабрику тролів" закидали "коктейлями Молотова" (Відео)

27 жовтня, 2016
Медведчук

Медведчук відвідав форум у Сочі: сидів у першому ряду з Пєсковим і слухав Путіна, який критикував Захід (фото)

27 жовтня, 2016
Константин Боровой

Константин Боровой: на смену Путину придет еще один Путин

27 жовтня, 2016

Номери газети у PDF