Неділя, 23 жовтня 2016
 Віктор Полозов

Лише продовження мораторію на продаж українських земель сільськогосподарського призначення дозволить вберегти їх від привласнення кількома заможними сім’ями. На цьому наполягають в Аграрній партії України, Черкаську обласну організацію якої нещодавно очолив депутат Черкаської обласної ради Віктор Полозов.

Що дасть продовження мараторію та які завдання ставить перед собою, новообраний голова розповів газеті „Акцент“.

— Можливо, це банальне питання, але чому саме Аграрна партія?

— Україна — країна аграрна. Цей фактор і визначає наш головний економічний потенціал та вектор розвитку держави. Я вже 17 років живу в Україні, а до цього певний час жив в Естонії — не повірите, але в досить бідній країні. Та середній естонець живе краще середнього українця. Чому? Думаю, не від того, що ми гірше працюємо. А тому, що наша держава відсторонена від проблем свого народу. І найголовніша наша біда — ми втрачаємо саму державність, яка певною мірою тримається на економіці. Сильна економіка стимулює рівень життя народу, а така, якою вона є зараз, лише призводить до поступового зубожіння населення. Чим мені симпатична Аграрна партія? Вона працює на демократичних принципах. Не партія для лідера, а лідер для партії. Це великий плюс цієї політсили. Я переконаний, що у неї велике майбутнє. У керма її — поважні та відповідальні люди. Я їм довіряю та впевнений — разом можна якісно змінити владу та життя в країні. Як новообраний голова обласного осередку Аграрної партії я готовий докласти зусиль, аби зробити нашу організацію однією з найбільш впливових на Черкащині.

— Відомий факт: завдяки Аграрній партії та облраді Полтавщини вперше за 15 років там було запроваджено Програму підтримки малого та середнього виробника на селі. 1,4 млн гривень надійде вже до кінця року з бюджету на реалізацію першого етапу Програми. Друга програма, яка незабаром теж буде реалізована на Полтавщині — підтримка малого та середнього фермера. У планах — реалізація програми з сертифікації органічного виробництва. Чому б таке не запровадити на Черкащині?

— Досвід полтавчан дійсно заслуговує на увагу та вивчення. Тому ми не вигадуватимемо велосипед, і все позитивне спробуємо реалізувати й у нас. Але, підкреслюю, це стане можливим лише за умов міцної фракції в облраді, де ми маємо намір створити більшість. Це найголовніше на шляху до позитивних змін.

— У Вас є чимало опонентів, навіть серед партійців. А нещодавно народний депутат висловив на Вашу адресу купу звинувачень? Як Ви збираєтесь налагоджувати співпрацю?

— Симпатії, довіри та гарного ставлення людей, я вважаю, можна домогтися лише роботою. При цьому неважливо, хто голосував за мене, а хто був проти. Бо я збираюсь однаково конструктивно співпрацювати з усіма. До того ж, я людина для області нова. Дехто пов`язує мене з олігархією, яка начебто вирішила купити Черкаську обласну організацію Аграрної партії України, ще з я якимись „темними конячками“, але життя покаже, що це не так. Щодо брудних звинувачень на мою адресу. Коментувати їх не буду. Зауважу лише – якщо людина зводить наклепи на іншу без аргументів, або ж тому, що готує собі майбутній майданчик для виборчих перегонів, це нечесно.

— Ваша думка відносно ринку землі співпадає з думкою однопартійців?

— Землю сьогодні продавати однозначно неможна! Це наш єдиний український резерв, який ще якось тримає економіку. Чому не можна? Тому що землю в нинішній ситуації дуже швидко скуплять та сконцентрують в одних руках. 13% української землі вже володіють так звані латифундисти. Тому, якщо зараз відчинити двері для можливостей вільного продажу землі, то ці 13% землевласників швидко поповнять свої земельні володіння. Від цього може вберегти лише мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Причому він має бути подовжений допоки не будуть чітко виписані „правила гри“ у Земельній реформі та враховані усі ризики, про які попереджає Аграрна партія. 17 інструментів повинні бути в пакеті обігу земель сільгосппризначення. Поки що маємо лише 2, а 15 потребують доопрацювання.

— Аграрії стурбовані процесами, обумовленими законом про добровільне об`єднання громад. Кажуть, що насправді воно недобровільне і думка громади не враховується.

— Я згоден з усіма зауваженнями, але вважаю, що громади мають звертатись до обласних депутатів, а ті, у свою чергу — виносити їх на сесії. Вже є позитивні моменти — кілька разів на обласну сесію виносились два питання щодо об`єднання громад і обидва були вирішені на їх користь.

Новини

Нелегитимная Госдума РФ пригласит на свое заседание террористов

20 жовтня, 2016

Порошенко не потиснув руки Путіна у Берліні

19 жовтня, 2016

СБУ поймала админа сепаратистских групп в соцсетях (Видео)

19 жовтня, 2016

Группа INFORMNAPALM нашла подтверждение переброса спецназа РФ под Мариуполь

10 жовтня, 2016

СБУ затримала російського шпигуна

10 жовтня, 2016

Новый "распятый мальчик": сеть взорвало видео с безумным рассказом боевика ДНР

10 жовтня, 2016

Українські війська залишаються у Станиці Луганській

09 жовтня, 2016

Долги отдавали кровью: на Донбассе должников казино вербовали в боевики. ВИДЕО

07 жовтня, 2016

РФ перебрасывает "Искандеры" в Калиниград

07 жовтня, 2016

Террористы "ДНР" на Донбассе уничтожили украинскую "скорую". Опубликованы фото

06 жовтня, 2016

По всему Крыму раздается гимн Украины

06 жовтня, 2016

Російський консул проігнорував виклик до МЗС у справі Сущенка

06 жовтня, 2016

Азарова пригласили на российское ТВ в качестве эксперта по языку

03 жовтня, 2016

Военная прокуратура рассказала, какие войска РФ захватывали Крым

02 жовтня, 2016

Популярне

Останні статті

Члены незаконного объединения не признают полномочий государственных органов власти Украины

СБУ разоблачила очередную сепаратистскую "республику" на Черниговщине (Фото)

20 жовтня, 2016
кошелек

Украинцы платят больше налогов, чем получают зарплаты

20 жовтня, 2016
нормандська четвірка

Порошенко: На Донбас введуть збройну місію ОБСЄ

20 жовтня, 2016
Петро Порошенко.

Порошенко: Альтернативи "Нормандському формату" не існує

20 жовтня, 2016
Порошенко залишив зустріч нормандської четвірки

Порошенко залишив зустріч нормандської четвірки

20 жовтня, 2016
Надежда Савченко

Пашинский инициирует проверку СБУ контактов Савченко с представителями ОРДЛО

19 жовтня, 2016
Владислав Сурков

Кто из друзей Путина возрадовался убийству Моторолы

19 жовтня, 2016
нормандська четвірка

У Берліні розпочалася зустріч лідерів "нормандської четвірки"

19 жовтня, 2016
зустріч

У Берліні розпочалася зустріч Порошенка, Меркель і Олланда

19 жовтня, 2016
Похороны террориста Моторолы

Похороны Моторолы как развлечение для плебса

19 жовтня, 2016
Виктория Ляшенко

Осторожно: мы теряем костную ткань

19 жовтня, 2016
лампочка

Как платить за свет в 1,5 раза меньше: когда вырастут тарифы и как с ними жить

17 жовтня, 2016
Есть подозрение, что путинская Россия уже "продает" ДНР-ЛНР. Фото: Новое время

Россия уже торгуется, как подороже продать ДНР-ЛНР

10 жовтня, 2016