Четвер, 27 жовтня 2016
Тимошенко та Наливайченко оголосили про злиття

 Про це заявила лідер партії „Батьківщина“ Юлія ТИМОШЕНКО, яка разом з екс-керівником СБУ та нинішнім очільником ГО «Антикорупційний рух» Валентином Наливайченком на зібранні в Українському Домі виступили зі спільною заявою „Закликом до нації“. 

Фактично ця знакова подія стала підтвердженням об`єднання зусиль двох лідерів заради спільної мети — негайної відставки Уряду, проведення дострокових парламентських виборів та прийняття нової Конституції. Причому наголошувалось, що все це має відбутися виключно мирним шляхом.

— Сьогодні, на відміну від попередніх років, ми вже не маємо права на нову революцію. Нова революція негайно перетвориться на неконтрольований бунт, який гарантовано стане засобом вторгнення російського окупанта в серце України — Київ. Немає сумнівів, що для такого вторгнення вже підготовлено все. Третя революція може бути використана ворогом для встановлення в Україні воєнної диктатури, підконтрольної Кремлю. Ми стверджуємо, що заклики до нової революції штовхають Україну до самознищення. Такі заклики є неприпустимими. Але в той же час рівень загрози для України настільки вагомий, що українська нація зобов’язана діяти негайно, — наголосила лідер партії „Батьківщина“ Юлія Тимошенко.

Першочергово Юлія Тимошенко разом з Валентином Наливайченком за підтримки громадянського суспільства намагатиметься створити новий, технічний Уряд. Якщо це не вдасться, то має відбутись нове парламентське перезавантаження — вибори, які необхідні задля руйнування „кланової системи управління“, яка вже стала монолітною.

— Цей парламент не має зацікавленості у формуванні технічного Уряду і він просто не дасть йому працювати, — вважає Валентин Наливайченко. — Разом з тим, на думку нашої нової команди, кожен день існування цього кланово-політичного заколоту загрожує державі втратою територій, розквітом корупції та економічним спадом. Для порятунку України є єдиний шлях — докорінне перезавантаження управління державою на основі нової Конституції.

Юлія Тимошенко та Валентин Наливайченко закликали приєднатись до їх утвореної спільної команди професійних правознавців та правозахисників, які ще не втратили честь, моральних авторитетів нації та патріотів відставити усі суперечки та об`єднатися в Суспільну національну асамблею, яка власне і створить нову Конституцію України, яка буде не гіршою за Конституцію Пилипа Орлика. Текст нового документу планується винести на всенародний референдум.

Юлія Тимошенко пояснила чому потрібно змінити Основний Закон. Основною причиною кризи вона назвала конфлікт між Президентом та прем’єр-міністром, який закладений в чинній Конституції. Україна — єдина країна в світі, яка має не одного обраного народом керівника держави, а фактично двох. Тож дублювання влади призводить до конфлікту двох лідерів, спричиняє протистояння їхніх амбіцій, стратегій, владних команд. Як наслідок — десятки років не реалізується жодна із стратегій розвитку нашої держави, а вся сила двох владних команд іде не на проведення реформ, а на взаємне знищення один одного.

Друга причина кризи, як визначає це Юлія Тимошенко, в тому, що управління країною здійснюється не на основі Конституції та законів України, або навіть Коаліційної угоди та позитивних стратегій розвитку, а тіньовими структурами, які мають на меті збагачення її учасників за рахунок ресурсів держави та кишень громадян.

— Ця кланово-політична змова може існувати та приносити корупційне збагачення своїм акціонерам тільки в старій системі безконтрольності, безвідповідальності та безправ’я, — підкреслила Тимошенко. — Тому вони цю систему всіма силами захищають від реформ. Цей кланово-політичний конгломерат не може добровільно випустити з-під свого тотального контролю силові структури, суди, систему законодавчої та виконавчої влади, бо це є смертельною загрозою для його існування. Існування тіньової кланово-політичної змови, учасниками якої є вищі посадові особи держави, Уряд та більша частина парламенту, ніколи не буде добровільно зупинено сторонами. І як наслідок повністю зупинено проведення революційних позитивних змін, на які так очікує суспільство.

Третя, на погляд опозиціонерів, причина хаосу – це війна, яку розпочала Росія проти України. 

— Причиною нашої штучної слабкості у цій війні з окупантом є те, що в загальну кланово-політичну змову входять, в тому числі, деякі російські та міжнародні клани, які кровними узами пов’язані з українськими. Всі вони вважають захист своєї власності, корупційних статків та корпоративних інтересів значно важливішим, ніж захист нашої землі від військового вторгнення, — підкреслила лідер „Батьківщини“.

Говорячи про об'єднання зусиль „Батьківщини“ з «Антикорупційним рухом» лідери наголосили, що спільна команда є відкритою для об`єднання з іншими громадськими структурами.

Новини

Нелегитимная Госдума РФ пригласит на свое заседание террористов

20 жовтня, 2016

Порошенко не потиснув руки Путіна у Берліні

19 жовтня, 2016

СБУ поймала админа сепаратистских групп в соцсетях (Видео)

19 жовтня, 2016

Группа INFORMNAPALM нашла подтверждение переброса спецназа РФ под Мариуполь

10 жовтня, 2016

СБУ затримала російського шпигуна

10 жовтня, 2016

Новый "распятый мальчик": сеть взорвало видео с безумным рассказом боевика ДНР

10 жовтня, 2016

Українські війська залишаються у Станиці Луганській

09 жовтня, 2016

Долги отдавали кровью: на Донбассе должников казино вербовали в боевики. ВИДЕО

07 жовтня, 2016

РФ перебрасывает "Искандеры" в Калиниград

07 жовтня, 2016

Террористы "ДНР" на Донбассе уничтожили украинскую "скорую". Опубликованы фото

06 жовтня, 2016

По всему Крыму раздается гимн Украины

06 жовтня, 2016

Російський консул проігнорував виклик до МЗС у справі Сущенка

06 жовтня, 2016

Азарова пригласили на российское ТВ в качестве эксперта по языку

03 жовтня, 2016

Военная прокуратура рассказала, какие войска РФ захватывали Крым

02 жовтня, 2016

Популярне

Останні статті

"Фабрика тролів" у Санкт-Петербурзі

У Санкт-Петербурзі "фабрику тролів" закидали "коктейлями Молотова" (Відео)

27 жовтня, 2016
Медведчук

Медведчук відвідав форум у Сочі: сидів у першому ряду з Пєсковим і слухав Путіна, який критикував Захід (фото)

27 жовтня, 2016
Константин Боровой

Константин Боровой: на смену Путину придет еще один Путин

27 жовтня, 2016
Президент Украины Петр Порошенко

Порошенко обвинил Россию в агрессии против независимой Украины

27 жовтня, 2016
Ніхто, хто легально працює в Україні не зможе отримувати зарплату менше 3200.

На що вплине зростання мінімальної зарплати

27 жовтня, 2016
МВФ

Місія МВФ прибуде в Україну на початку листопада

27 жовтня, 2016
Столтенберг

НАТО готується до протистояння з Росією

27 жовтня, 2016
Члены незаконного объединения не признают полномочий государственных органов власти Украины

СБУ разоблачила очередную сепаратистскую "республику" на Черниговщине (Фото)

20 жовтня, 2016
кошелек

Украинцы платят больше налогов, чем получают зарплаты

20 жовтня, 2016
нормандська четвірка

Порошенко: На Донбас введуть збройну місію ОБСЄ

20 жовтня, 2016
Петро Порошенко.

Порошенко: Альтернативи "Нормандському формату" не існує

20 жовтня, 2016
Порошенко залишив зустріч нормандської четвірки

Порошенко залишив зустріч нормандської четвірки

20 жовтня, 2016
Надежда Савченко

Пашинский инициирует проверку СБУ контактов Савченко с представителями ОРДЛО

19 жовтня, 2016