Вівторок, 22 травня 2018
Тимошенко та Наливайченко оголосили про злиття

 Про це заявила лідер партії „Батьківщина“ Юлія ТИМОШЕНКО, яка разом з екс-керівником СБУ та нинішнім очільником ГО «Антикорупційний рух» Валентином Наливайченком на зібранні в Українському Домі виступили зі спільною заявою „Закликом до нації“. 

Фактично ця знакова подія стала підтвердженням об`єднання зусиль двох лідерів заради спільної мети — негайної відставки Уряду, проведення дострокових парламентських виборів та прийняття нової Конституції. Причому наголошувалось, що все це має відбутися виключно мирним шляхом.

— Сьогодні, на відміну від попередніх років, ми вже не маємо права на нову революцію. Нова революція негайно перетвориться на неконтрольований бунт, який гарантовано стане засобом вторгнення російського окупанта в серце України — Київ. Немає сумнівів, що для такого вторгнення вже підготовлено все. Третя революція може бути використана ворогом для встановлення в Україні воєнної диктатури, підконтрольної Кремлю. Ми стверджуємо, що заклики до нової революції штовхають Україну до самознищення. Такі заклики є неприпустимими. Але в той же час рівень загрози для України настільки вагомий, що українська нація зобов’язана діяти негайно, — наголосила лідер партії „Батьківщина“ Юлія Тимошенко.

Першочергово Юлія Тимошенко разом з Валентином Наливайченком за підтримки громадянського суспільства намагатиметься створити новий, технічний Уряд. Якщо це не вдасться, то має відбутись нове парламентське перезавантаження — вибори, які необхідні задля руйнування „кланової системи управління“, яка вже стала монолітною.

— Цей парламент не має зацікавленості у формуванні технічного Уряду і він просто не дасть йому працювати, — вважає Валентин Наливайченко. — Разом з тим, на думку нашої нової команди, кожен день існування цього кланово-політичного заколоту загрожує державі втратою територій, розквітом корупції та економічним спадом. Для порятунку України є єдиний шлях — докорінне перезавантаження управління державою на основі нової Конституції.

Юлія Тимошенко та Валентин Наливайченко закликали приєднатись до їх утвореної спільної команди професійних правознавців та правозахисників, які ще не втратили честь, моральних авторитетів нації та патріотів відставити усі суперечки та об`єднатися в Суспільну національну асамблею, яка власне і створить нову Конституцію України, яка буде не гіршою за Конституцію Пилипа Орлика. Текст нового документу планується винести на всенародний референдум.

Юлія Тимошенко пояснила чому потрібно змінити Основний Закон. Основною причиною кризи вона назвала конфлікт між Президентом та прем’єр-міністром, який закладений в чинній Конституції. Україна — єдина країна в світі, яка має не одного обраного народом керівника держави, а фактично двох. Тож дублювання влади призводить до конфлікту двох лідерів, спричиняє протистояння їхніх амбіцій, стратегій, владних команд. Як наслідок — десятки років не реалізується жодна із стратегій розвитку нашої держави, а вся сила двох владних команд іде не на проведення реформ, а на взаємне знищення один одного.

Друга причина кризи, як визначає це Юлія Тимошенко, в тому, що управління країною здійснюється не на основі Конституції та законів України, або навіть Коаліційної угоди та позитивних стратегій розвитку, а тіньовими структурами, які мають на меті збагачення її учасників за рахунок ресурсів держави та кишень громадян.

— Ця кланово-політична змова може існувати та приносити корупційне збагачення своїм акціонерам тільки в старій системі безконтрольності, безвідповідальності та безправ’я, — підкреслила Тимошенко. — Тому вони цю систему всіма силами захищають від реформ. Цей кланово-політичний конгломерат не може добровільно випустити з-під свого тотального контролю силові структури, суди, систему законодавчої та виконавчої влади, бо це є смертельною загрозою для його існування. Існування тіньової кланово-політичної змови, учасниками якої є вищі посадові особи держави, Уряд та більша частина парламенту, ніколи не буде добровільно зупинено сторонами. І як наслідок повністю зупинено проведення революційних позитивних змін, на які так очікує суспільство.

Третя, на погляд опозиціонерів, причина хаосу – це війна, яку розпочала Росія проти України. 

— Причиною нашої штучної слабкості у цій війні з окупантом є те, що в загальну кланово-політичну змову входять, в тому числі, деякі російські та міжнародні клани, які кровними узами пов’язані з українськими. Всі вони вважають захист своєї власності, корупційних статків та корпоративних інтересів значно важливішим, ніж захист нашої землі від військового вторгнення, — підкреслила лідер „Батьківщини“.

Говорячи про об'єднання зусиль „Батьківщини“ з «Антикорупційним рухом» лідери наголосили, що спільна команда є відкритою для об`єднання з іншими громадськими структурами.

Новини

Виталий Портников: Это была не драка. Это был неверный расчет.

15 листопада, 2016

В мире только 8 человек богаче нардепа Мельничука

30 жовтня, 2016

Казанский: в "ЛНР" 2 года воевали за зарплаты в 5 раз меньше, чем при "фашистах"

29 жовтня, 2016

Горбатюк: Генпрокуратура готовится выдвинуть новые обвинения экс-министру Лукаш

29 жовтня, 2016

Боевик "ДНР": Убитых россиян даже не хоронили

29 жовтня, 2016

Окупанти зазнали значних втрат під Авдієвкою

28 жовтня, 2016

РФ розмістила в Криму ракетний комплекс «Калібр», що може вразити будь-який об'єкт України – ГУР

28 жовтня, 2016

Нелегитимная Госдума РФ пригласит на свое заседание террористов

20 жовтня, 2016

Порошенко не потиснув руки Путіна у Берліні

19 жовтня, 2016

СБУ поймала админа сепаратистских групп в соцсетях (Видео)

19 жовтня, 2016

Группа INFORMNAPALM нашла подтверждение переброса спецназа РФ под Мариуполь

10 жовтня, 2016

СБУ затримала російського шпигуна

10 жовтня, 2016

Новый "распятый мальчик": сеть взорвало видео с безумным рассказом боевика ДНР

10 жовтня, 2016

Українські війська залишаються у Станиці Луганській

09 жовтня, 2016

Популярне

Останні статті

kalashnik_300

Таємниці „Тетрагону“

22 вересня, 2017
polishuk

Спадковість важливо контролювати

21 серпня, 2017
Виталий Портников

Виталий Портников: мне не жаль Константина Аркадьевича Райкина и я не считаю, что его вопль о помощи стоит хоть какого-то серьезного внимания

30 жовтня, 2016
Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко

Мер Черкас задекларував 7 авто при 26 тисячах гривень доходів

30 жовтня, 2016
Грынив

БПП предлагает ограничить доступ к электронным декларациям чиновников

29 жовтня, 2016
Артемий Троицкий

Артемий Троицкий: "герой из моторолы – как из говна пуля. И внешне жутковатый тип, и по деяниям – давно должен был на сковородке в аду жариться. Тем не менее, на безрыбье, как говорится, и жопа – соловей"

29 жовтня, 2016
Борис Акунин

Борис Акунин: Владимир Путин оказался менее умным человеком, чем я думал

29 жовтня, 2016
Россия не была переизбрана в Совет ООН по правам человека

Россия не переизбрана в Совет ООН по правам человека из-за военных преступлений в Сирии

28 жовтня, 2016
Путин - продукт пропаганды.

Чем Путин отличается от Гитлера

27 жовтня, 2016
Рінат Ахметов

Топ-10 найбагатших українців. Інфографіка

27 жовтня, 2016
"Фабрика тролів" у Санкт-Петербурзі

У Санкт-Петербурзі "фабрику тролів" закидали "коктейлями Молотова" (Відео)

27 жовтня, 2016
Медведчук

Медведчук відвідав форум у Сочі: сидів у першому ряду з Пєсковим і слухав Путіна, який критикував Захід (фото)

27 жовтня, 2016
Константин Боровой

Константин Боровой: на смену Путину придет еще один Путин

27 жовтня, 2016

Номери газети у PDF