Неділя, 23 жовтня 2016
ветерани

У дворі Черкаської гімназії №9 напередодні святкових 8 та 9 травня було людно. Тут є добра традиція – до свята Перемоги покладати квіти до пам’ятника герою Другої світової - командира 929-го стрілецького полку полковника Онуфрія Луценка, чиє ім’я носить гімназія.

От і цього року зранку 7 травня до гімназії почали сходитись сивочолі ветерани. Святкові заходи до дня Перемоги в цей день проводила ГО ветеранів ПАТ „Темп“. Це — єдина в Україні подібна організація, до якої входять і ветерани війни, і діти війни, інваліди та ветерани праці.

Привітання ветеранам забезпечила Світлана Трофімова, співзасновник ТРЦ „DEPO't Center“, радник міського голови на громадських засадах з питань розвитку інноваційних проектів.

Торгово-розважальний центр готується відчинити свої двері для черкащан. Але ще до свого офіційного відкриття його керівництво підписало меморандум з міською владою про партнерство в соціальній сфері. Основні його напрямки — сприяння культурному розвитку міста, популяризація здорового способу життя, укріплення сімейних цінностей, соціальна підтримка багатодітних родин та людей похилого віку.

Представники „DEPO't Center“ зустрілись з ветеранами війни і прийшли до них не з порожніми руками.

— Ще в 2005 році на початку створення організації до неї входили 268 ветеранів війни, в 2015-му їх вже було 67, а сьогодні вітаємо лише 47 свідків того страшного лихоліття нашої землі, — розповіла Світлана Трофімова. — Сумна статистика. Є ще час, щоб висловити шану живим ветеранам й підтримати їх.

Одинадцять років поспіль Світлана Владиславівна опікується цією організацією, зараз долучила до цієї доброї справи ТРЦ „DEPO't Center“ та гіпермаркет „Делікат плюс“, які вже зовсім скоро відкриють свої двері для відвідувачів у м. Черкаси за адресою: бульвар Шевченка 385.

З великою цікавістю отримували ветерани подарунок від „DEPO't Center“ – не лише набір продуктів та квіти, а й соціальну карту гіпермаркету „Делікат плюс“ зі знижкою на продуктові товари. Як ніхто інший Світлана Трофімова розуміє ветеранів, учасників та дітей війни. Вона має власну сімейну „воєнну“ історію – зворушливу та надзвичайну, якою поділилася з ветеранами: „Мій дідусь Скоробогатов Іван Васильович отримав поранення в боях за Київ. А бабуся в той час була військовим медиком. Вона власноруч винесла Івана з поля бою та виходила після поранень. Їх кохання тривало шість місяців. Далі дідусь пішов знову на фронт. У 1945 році під час штурму Берліну він загинув. Моя мама так ніколи й не бачила свого батька. Але і вона, й ми, онуки, завжди зберігали пам’ять про дідуся-героя. І коли сьогодні зустрічаю ветеранів, завжди відчуваю біль тієї втрати, наш спільний біль“.

Теплими словами, невеличким концертом вітали гості свята ветеранів. А вони – згадували, як пережили буремні воєнні роки.

Іван Дмитрович Воскобойнік з 1943 року, після звільнення села Чапаївка, відновлював залізницю від Черкас до Золотоноші. А було йому тоді всього 13 років, таким юним був тоді „учасник війни“.

Микола Миколайович Сотуленко з перших днів визволення Черкас пішов до школи, де йому запропонували вчитися у ФЗО на Машбуді. П’ятнадцятирічний хлопчина пройшов навчання, почав трудитися. Відновлювали місто - розбирали завали, наводили лад на промислових майданчиках та в цехах, де після й працювали.

— День Перемоги для нас — особливе свято, - зауважив голова ради ГО ветеранів „Темп“ Володимир Миколайович Добрийвечір. — Сивочолі ветерани, які ще живі, і які сьогодні тут, з нами, ще зовсім юними йшли на війну захищати свою Вітчизну. Не за нагороди йшли, не за якість особливі привілеї, а за покликом власного серця. Багато хто воював на фронтах, хтось працював у тилу, що теж дуже важливо, оскільки тил забезпечував перемогу на фронті. Це була велика Перемога народу.

Ветерани подякували співробітникам „DEPO't Center“ за увагу до них та наостанок закликали всіх цінувати життя, любити свою Батьківщину, берегти мир заради сьогодення та для прийдешніх поколінь.
 
Довідка: „DEPO't Center“ - сучасний торговельно-розважальний центр на бульварі Шевченко 385, має відкритись у другому кварталі 2016 року. На загальній площі близько 20 000кв.м розмістяться супермаркет електроніки „Фокстрот“, магазин „Секунда“, дитячий розважальний центр „Фентазі Таун“, дитячий супермаркет „Чудо острів“, 60 магазинів, 2 ресторани, офісні приміщення. Гіпермаркет „Делікат плюс“ площею понад 1500м2 стане найбільшим продуктовим маркетом міста з ексклюзивною програмою лояльності для пенсіонерів.

Новини

Нелегитимная Госдума РФ пригласит на свое заседание террористов

20 жовтня, 2016

Порошенко не потиснув руки Путіна у Берліні

19 жовтня, 2016

СБУ поймала админа сепаратистских групп в соцсетях (Видео)

19 жовтня, 2016

Группа INFORMNAPALM нашла подтверждение переброса спецназа РФ под Мариуполь

10 жовтня, 2016

СБУ затримала російського шпигуна

10 жовтня, 2016

Новый "распятый мальчик": сеть взорвало видео с безумным рассказом боевика ДНР

10 жовтня, 2016

Українські війська залишаються у Станиці Луганській

09 жовтня, 2016

Долги отдавали кровью: на Донбассе должников казино вербовали в боевики. ВИДЕО

07 жовтня, 2016

РФ перебрасывает "Искандеры" в Калиниград

07 жовтня, 2016

Террористы "ДНР" на Донбассе уничтожили украинскую "скорую". Опубликованы фото

06 жовтня, 2016

По всему Крыму раздается гимн Украины

06 жовтня, 2016

Російський консул проігнорував виклик до МЗС у справі Сущенка

06 жовтня, 2016

Азарова пригласили на российское ТВ в качестве эксперта по языку

03 жовтня, 2016

Военная прокуратура рассказала, какие войска РФ захватывали Крым

02 жовтня, 2016

Популярне

Останні статті

Члены незаконного объединения не признают полномочий государственных органов власти Украины

СБУ разоблачила очередную сепаратистскую "республику" на Черниговщине (Фото)

20 жовтня, 2016
кошелек

Украинцы платят больше налогов, чем получают зарплаты

20 жовтня, 2016
нормандська четвірка

Порошенко: На Донбас введуть збройну місію ОБСЄ

20 жовтня, 2016
Петро Порошенко.

Порошенко: Альтернативи "Нормандському формату" не існує

20 жовтня, 2016
Порошенко залишив зустріч нормандської четвірки

Порошенко залишив зустріч нормандської четвірки

20 жовтня, 2016
Надежда Савченко

Пашинский инициирует проверку СБУ контактов Савченко с представителями ОРДЛО

19 жовтня, 2016
Владислав Сурков

Кто из друзей Путина возрадовался убийству Моторолы

19 жовтня, 2016
нормандська четвірка

У Берліні розпочалася зустріч лідерів "нормандської четвірки"

19 жовтня, 2016
зустріч

У Берліні розпочалася зустріч Порошенка, Меркель і Олланда

19 жовтня, 2016
Похороны террориста Моторолы

Похороны Моторолы как развлечение для плебса

19 жовтня, 2016
Виктория Ляшенко

Осторожно: мы теряем костную ткань

19 жовтня, 2016
лампочка

Как платить за свет в 1,5 раза меньше: когда вырастут тарифы и как с ними жить

17 жовтня, 2016
Есть подозрение, что путинская Россия уже "продает" ДНР-ЛНР. Фото: Новое время

Россия уже торгуется, как подороже продать ДНР-ЛНР

10 жовтня, 2016